2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Łódzkie
  6. Szkolnictwo - Wiączyń Dolny
Dodane 23 kwietnia 2024

Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego od września 2024

Wynagrodzenie

6 200 - 8 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wiączyń Dolny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Publiczne Przedszkole Montessori zatrudni Nauczyciela Wychowania Przedszkolnego od września 2024.

Oczekujemy:

  • pełnego wykształcenia - studia magisterskie w zakresie wychowania przedszkolnego i przygotowania pedagogicznego,

  • ukończone formy doskonalenia zawodowego w zakresie metody pracy z dzieckiem wg. Marii Montessori,

  • otwartości na doskonalenie zawodowe,

  • cierpliwości i zaangażowania,

  • kreatywności i pomysłowości,

  • odpowiedzialności i sumienności,

  • wysokiej kultury osobistej,

  • umiejętności pracy w zespole oraz współpracy z rodzicami,

  • dobrej organizacji pracy,

  • mile widziane zdobyte awanse zawodowe,

  • mile widziane są ukończone kursy specjalistyczne,

  • mile widziane są kwalifikacje wspierające zespół PPP.

Obowiązki:

  • prowadzenie grupy przedszkolnej zarówno w oparciu o materiał rozwojowy jak i pracę out-doorową,

  • prowadzenie lekcji słownych,

  • prowadzenie obserwacji pedagogicznych zgodnie z metodą,

  • planowanie pracy dydaktyczno-wychowawczej oraz jej realizacja i ewaluacja,

  • prowadzenie wymaganej dokumentacji (obserwacje, dzienniki zajęć),

  • tworzenie otoczenia dzieci zgodnie z pedagogiką Marii Montessori,

  • dbanie o estetykę pomieszczeń.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,

  • umowę o pracę na pełny etat, pensum dydaktyczne 30h tyg., praca zmianowa w zmianach 8:00-14:00, 11:00-17:00

  • wynagrodzenie od 6200 do 8200 zł brutto,

  • ciekawą i satysfakcjonującą pracę,

  • możliwość realizowania własnych pomysłów,

  • możliwość indywidualnego rozwoju, w tym awansów zawodowych,

  • wsparcie mentora,

  • możliwość doskonalenia poprzez udział w szkoleniach i kursach wewnętrznych oraz zewnętrznych.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o złożenie CV oraz LM za pomocą aplikacji. Osoby nie posiadające niezbędnych kwalifikacji prosimy o nie odpowiadanie na ogłoszenie.

Do dokumentów należy dołączyć klauzulę RODO.

Lokalizacja

Wiączyń Dolny,

Łódzkie

Łódzkie, Wiączyń Dolny
ID: 896223715