2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Mazowieckie
  6. Szkolnictwo - Nowy Dwór Mazowiecki
Dodane 15 maja 2024

Nauczyciel wychowania przedszkolnego / Nauczyciel specjalny

Wynagrodzenie

6 200 - 6 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Nowy Dwór Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Zakres obowiązków:

  • Udzielanie pomocy i wsparcia dzieciom w rozwoju emocjonalnym, społecznym i poznawczym

  • Przeprowadzanie zajęć indywidualnych lub grupowych z dziećmi, zgodnie z ich potrzebami i możliwościami rozwojowymi

  • Współpraca z rodzicami w zakresie wsparcia pedagogicznego dla dzieci

  • Współpraca z nauczycielami i innymi specjalistami w celu zapewnienia kompleksowej opieki i wsparcia dla dzieci

  • Realizacja działań profilaktycznych i interwencyjnych w przypadku trudności rozwojowych lub zachowań problematycznych u dzieci

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe / pedagogika specjalna

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Perspektywa stałej współpracy

  • Spotkania integracyjne

  • Szkolenia

  • Darmowe posiłki, kawa, herbata

O nas

Nasze Przedszkole powstało w 2007 r.

Od początku istnienia naszej placówki towarzyszy nam idea tworzenia kameralnego miejsca, w którym najwyższą uwagę przykłada się do jakości usług, dobrej atmosfery i współpracy na każdym etapie.

Dbałość o relacje pracownicze jak i kooperację z rodzicami sprawiają, że posiadamy wyłącznie dobre opinie.

Lokalizacja

Nowy Dwór Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Nowy Dwór Mazowiecki
ID: 907091984