2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Mazowieckie
  6. Szkolnictwo - Warszawa
  7. Szkolnictwo - Mokotów
Dodane 09 maja 2024

Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego Mokotów

Wynagrodzenie

7 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Międzynarodowe Przedszkole Tequesta na Mokotowie

zaprasza do udziału w rekrutacji na stanowisko

Nauczyciel wychowania przedszkolnego.

Szukamy osoby otwartej, z pasją i serdeczną postawą, która czerpie

radość i satysfakcję z wykonywanej pracy . Mile widziane osoby z doświadczeniem,

natomiast jesteśmy również otwarci na osoby rozpoczynające swoją przygodę z przedszkolem :)

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe pedagogiczne,

  • bardzo dobry kontakt z dziećmi oraz rodzicami,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • aktywność, kreatywność,

  • odpowiedzialność, zaangażowanie,

  • uczciwość i sumienność w wykonywaniu obowiązków,

  • język angielski w stopniu komunikatywnym,

  • wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie: umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • satysfakcjonujące wynagrodzenie,

  • pracę w kameralnych grupach (2/3 nauczycieli w każdej grupie),

  • wsparcie psychologa, logopedy,

  • wsparcie merytoryczne,

  • możliwość realizacji awansu zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji,

  • przyjazną i serdeczną atmosferę,

  • imprezy integracyjne,

  • pakiet medyczny lub sportowy.

Obowiązki:

  • opieka nad dziećmi, dbanie o ich zdrowie i bezpieczeństwo,

  • organizowanie i prowadzenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych,

  • prowadzenie dokumentacji przedszkolnej,

  • współpraca z rodzicami oraz pracownikami przedszkola,

  • czynny udział w działalności przedszkola,

  • aktywne uczestnictwo w różnych formach doskonalenia zawodowego.

Osoby zainteresowane dołączeniem do naszego zespołu, prosimy o przesyłanie

aplikacji na adres mailowy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 917178130