2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Pomorskie
  6. Szkolnictwo - Gdańsk
  7. Szkolnictwo - Jasień
Dodane Dzisiaj o 10:28

Nauczyciel wychowania przedszkolnego (Jasień)

Wynagrodzenie

6 557 - 8 611 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Jasień

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Chcesz dołączyć do naszego marchewkowego zespołu? :) Zdobyć doświadczenie kierunkowe? :) Każdy moment jest dobry, żeby zacząć! :)

Poszukujemy absolwentów pedagogiki przedszkolnej, wczesnoszkolnej, którzy chcą zostać nauczycielami wychowania przedszkolnego! :)

Nie wahaj się przesłać swojej aplikacji na adres mailowy: wiszaceogrody(wstaw małpę)przedszkolemarchewka.pl -  Marchewka przy ul. Marzeń 2 w Gdańsku, lub przez OLX

Odpowiemy na interesujące nas aplikacje :)

Wymagania:

- wykształcenie kierunkowe edukacja przedszkolna, wczesnoszkolna,

- doświadczenie w pracy z dziećmi w różnego rodzaju instytucjach mile widziane,

- inne uzyskane kwalifikacje będą dodatkowym atutem (kursy, szkolenia, warsztaty, zainteresowania).

Obowiązki przygotowujące do wykonywania zawodu:

- prowadzenie zajęć dydaktycznych głównie metodą projektu (Program wychowania przedszkolnego Tablit),

- dbałość o należyte wypełnianie dokumentacji pedagogicznej,

- otwartość na różnorodne formy dokształcania się, samokształcenia,

- znajomość przepisów prawa oświatowego dotyczących bieżącej pracy nauczyciela,

- pełna współpraca z rodzicami dzieci oraz zespołem pozostałych specjalistów pracujących na terenie przedszkola,

- dbanie o bezpieczeństwo swych podopiecznych oraz poszanowanie dla ich indywidualności.

Przyszłym marchewkowym nauczycielom oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie zależne od wykształcenia, doświadczenia oraz uzyskanego stopnia awansu zawodowego,

- umowę o pracę,

- preferencyjny czas pracy - uwarunkowany uzyskanym stopniem awansu zawodowego (nauczyciel stażysta 7h, nauczyciel kontraktowy 6h, nauczyciel mianowany i dyplomowany 5h),

- pakiet szkoleń,

- szeroki wachlarz specjalistów współpracujących z przedszkolem, z których pomocy można korzystać w codziennej pracy – w tym m.in.: metodyka wychowania przedszkolnego, psychologów, terapeutów itd.,

- dofinansowanie do karty MultiSport,

- dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego,

- dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej,

- bezpłatne posiłki i napoje ze wspaniałej własnej kuchni w przedszkolu,

- wyjścia integracyjne,

- pracę w przyjaznym zespole,

- domową i przyjazną atmosferę w pracy :)

Dlaczego właśnie My? :)

Marchewki to przedszkola prowadzone w rodzinnej atmosferze :) Stworzyliśmy miejsca, w których dzieci uczą się rozwijać swój potencjał oraz trudnej sztuki bycia ze sobą nawzajem. Pracujemy projektowo! :) Cały czas śledząc najnowsze trendy edukacyjne! :) Stawiamy na komunikację - znamy język żyrafy :) Wprowadziliśmy elementy edukacji leśnej! :) Doświadczamy, eksperymentujemy, przeżywamy! :) Często się brudzimy! ;) Dodatkowo promujemy zdrowy tryb życia. Sami gotujemy zdrowe posiłki, by mieć pełną kontrolę nad odżywianiem dzieci. Naszej kadrze gwarantujemy bardzo dobre warunki pracy poprzez m.in. umowę o pracę, całodzienne wyżywienie z naszej kuchni, szkolenia oraz pracę w prężnie rozwijającym się zespole! :)

Nie zastanawiaj się! Aplikuj! Czekamy właśnie na Ciebie! :)

Prosimy o dodanie klauzuli w przypadku wysyłanych aplikacji: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Jasień
ID: 541986949