2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Kujawsko-pomorskie
  6. Szkolnictwo - Grudziądz
Dodane 16 kwietnia 2024

Nauczyciel wychowania przedszkolnego - Grudziądz

Wynagrodzenie

4 800 - 6 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Grudziądz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Przedszkole "Dobre Przedszkole" w Grudziadzu poszukuje osoby na stanowisko nauczyciel wychowania przedszkolnego.

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe kierunkowe;

- Doświadczenie w pracy na stanowisku nauczyciela wychowania przedszkolnego mile widziane;

- Kreatywność;

- Punktualność;

- Empatia;

Obowiązki:

- Praca z grupą dzieci;

-praca z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych;

- Prowadzenie zajęć dydaktycznych

- Opieka nad dziećmi

- Organizacja imprez i uroczystości

- Prowadzenie dokumentacji

- Kontakt z rodzicami.

Oferujemy:

- Umowę o pracę;

- praca na pełen etat,

- Pracę w miłym i dynamicznym zespole,

- Możliwość realizacji awansu zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji,

- Możliwość bezpłatnego oddania dziecka do naszej Placówki,

- Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od stopnia awansu zawodowego.

Kandydatów do pracy prosimy o wysłanie CV poprzez OLX.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli: Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niniejszej rekrutacji. Administratorem Danych Osobowych jest Nowoczesna Edukacja Sp. z o.o., ul. Chełmińska 206 Grudziądz, zwana dalej „Spółką”, adres korespondencyjny ul. Chełmińska 206 Grudziądz. Dane osobowe gromadzone przy pomocy aplikacji o pracę (CV) – przetwarzane w celach rekrutacyjnych - przetwarzane są na podstawie art. 6 ust 1 lit. A oraz art. 221 Kodeksu Pracy, a w zakresie wizerunku – art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO). Dane osobowe podane przez kandydata będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacji lub cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tym celu. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Kandydat posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Kandydat ma również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w aplikacji o pracę jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacyjnym. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w ww. celach jest dobrowolne.

Lokalizacja

Grudziądz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Grudziądz
ID: 847132993