2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Pomorskie
  6. Szkolnictwo - Gdańsk
  7. Szkolnictwo - Chełm z dzielnicą Gdańsk Południe
Dodane 09 kwietnia 2024

Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego Gdańsk-Południe

Lokalizacja

Gdańsk, Chełm z dzielnicą Gdańsk Południe

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

WYMAGANIA:

Kwalifikacje zgodne z Prawem Oświatowym. Poza kierunkami studiów związanymi z edukacją przedszkolną i wczesnoszkolną, mile widziane dodatkowe kwalifikacje do prowadzenia zajęć/terapii logopedycznej i/lub zajęć z języka angielskiego dzieci w wieku przedszkolnym.

Pozostałe wymagania:

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku związanym z nauczaniem przedszkolnym lub wczesnoszkolnym,

- wysoka kultura osobista,

- łatwość nawiązywania kontaktów zarówno z dziećmi jak i rodzicami,

- ciepłe i serdeczne podejście do wychowanków przedszkola oraz ich rodziców,

- uczciwość i sumienność w wypełnianiu obowiązków,

- spełnianie warunków zdrowotnych niezbędnych do wykonywania zawodu.

OBOWIĄZKI:

- prowadzenie zajęć opiekuńczo-wychowawczo-dydaktycznych,

- pełnienie pozostałych funkcji związanych z pracą w zawodzie nauczyciela wychowania przedszkolnego.

OFERUJEMY:

- pracę w oparciu o umowę zlecenie (lub umowę o pracę),

- zatrudnienie na 1/2 etatu,

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- dogodne warunki pracy (kameralne grupy dzieci),

- miłą atmosferę pracy.

FORMA APLIKACJI - wyłącznie poprzez podany w ogłoszeniu e-mail.

Osoby zainteresowane, spełniające podane wymagania, prosimy o przysyłanie CV na podany e-mail. W treści CV prosimy zmieścić klauzulę dotycząca przetwarzania danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).". Uwaga! Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

Dodatkowe informacje: Punkt Przedszkolny w dzielnicy Ujeścisko-Łostowice na południu Gdańska zatrudni Nauczyciela Wychowania Przedszkolnego w formie umowy o pracę na 1/2 etatu (4 godziny/dziennie). Tydzień pracy: poniedziałek - piątek.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Chełm z dzielnicą Gdańsk Południe
ID: 828126342