2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Mazowieckie
  6. Szkolnictwo - Warszawa
  7. Szkolnictwo - Mokotów
Dodane 11 czerwca 2024

Nauczyciel wychowania przedszkolnego do przedszkola na Mokotowie

Wynagrodzenie

6 100 - 7 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Niepubliczne Pijarskie Przedszkole w Warszawie zatrudni:

Nauczyciela wychowania przedszkolnego

Oczekujemy:

-        wyższego wykształcenia pedagogicznego ze specjalizacją pedagogika przedszkolna;

-        wrażliwości na wartości etyczne wynikające z charakteru i zasad funkcjonowania placówki;

-        biegłej znajomości języka polskiego w mowie i piśmie

Mile widziane:

-        doświadczenie w pracy z Dziećmi

-        dodatkowe kwalifikacje

Zakres obowiązków:

-        planowanie i realizacja zajęć dydaktyczno-wychowawczo-opiekuńczych zgodnie z Podstawą Programową Wychowania Przedszkolnego, z wykorzystaniem nowoczesnych i atrakcyjnych dla dzieci metod pracy;

-        prowadzenie dokumentacji związanej z pracą nauczyciela;

-        organizacja i udział w przedsięwzięciach przedszkola;

-        współpraca i utrzymywanie pozytywnych relacji z rodzicami, opiekunami i współpracownikami.

Oferujemy:

-        zatrudnienie na pełny etat z możliwością awansu zawodowego,

-        grupy nie przekraczające 20 dzieci,

-        dwóch nauczycieli w grupie,

-        pracę w przyjaznym zespole

-        pracę w nowoczesnym budynku spełniającym najwyższe standardy

-        wynagrodzenie od 6100 zł. brutto do 7600 brutto zł. w zależności od wykształcenia, stażu pracy i stopnia awansu zawodowego,

-        dodatkowe dni dyrektorskie (oprócz 26 dni urlopu) np. Wigilia, Wielki Piątek, piątek po Bożym Ciele.

-        wyjazd formacyjno-wypoczynkowy (5- dniowy) nie wliczany w dni urlopu.

-        opłata za strój pracowniczy w gestii przedszkola

-        całodzienne wyżywienie

CV prosimy przesyłać na adres: kuna.przedszkole(at)pijarzy.pl

telefon kontaktowy 57*******27

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 919890915