2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Warmińsko-mazurskie
  6. Szkolnictwo - Olsztyn
Dodane 30 kwietnia 2024

Nauczyciel wychowania przedszkolnego / Asystent nauczyciela

Wynagrodzenie

4 250 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Praktyka / staż

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawności, Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Przedszkole Niepubliczne zlokalizowane na Jarotach w Olsztynie poszukuje osoby na stanowisko:

Nauczyciel / Asystent nauczyciela

Obowiązki: nauczyciel

  • prowadzenie grupy dzieci przedszkolnych wraz z asystentem

  • realizacja planu edukacyjnego

  • organizacja czasu grupy

  • informowanie rodziców o postępach dziecka

  • ścisła współpraca z kierownictwem placówki

Wymagania: nauczyciel

  • wykształcenie kierunkowe - pedagogika

  • doświadczenie na analogicznym stanowisku - mile widziane

  • chęć nawiązania długofalowej współpracy

  • mile widziane doświadczenie

Obowiązki: pomoc nauczyciela

  • wspomaganie pracy nauczyciela

  • prowadzenie grupy dzieci przedszkolnych wraz z nauczycielem

Wymagania: asystent nauczyciela

  • wykształcenie wyższe lub średnie - mile widziane studentki

  • odpowiedzialność i zaangażowanie

Oferujemy

  • umowa o pracę na pełen etat / umowa zlecenie

  • premie motywacyjne /dodatki

  • szkolenia zawodowe opłacone przez pracodawcę

  • wsparcie kierownictwa placówki

  • bardzo dobra atmosfera w pracy

CV wraz ze zdjęciem prosimy kierować na adres mailowy wskazany w ogłoszeniu

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 838101562