2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Pomorskie
  6. Szkolnictwo - Gdańsk
  7. Szkolnictwo - Siedlce
Dodane 08 kwietnia 2024

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Wynagrodzenie

5 000 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Siedlce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Niepubliczne Przedszkole „Bajkowa Akademia” zatrudni nauczyciela wychowania przedszkolnego do kameralnego przedszkola zlokalizowanego w Gdańsku przy ul. Jacka Malczewskiego 139

Bajkowa Akademia to małe, jednooddziałowe przedszkole, w którym jest jedna grupa mieszana wiekowo - maksymalnie 25 dzieci. Przedszkolaki wspólnie spędzają większość dnia - razem jedzą posiłki, bawią się, uczestniczą w różnych wydarzeniach, wyjściach. Na czas zajęć dydaktycznych dzieci podzielone są na dwie mniejsze grupy: 3-4latki i 5-6 latki. Zajęcia dla obu grup odbywają w dwóch oddzielnych salach. W 25 osobowej grupie dzieci pracuje 3 nauczycieli oraz pomoc nauczyciela. Nauczyciele pracują w trybie pracy zmianowej (I - 6.30-14.30 /II- 8.00-16.00 / III -09.30-17.30) i zmieniają się co tydzień. Z dziećmi każdy nauczyciel pracuje po 5,5h a pozostały czas przeznacza na przygotowywanie pomocy i uzupełnianie dokumentacji.

Dołącz do naszego małego zespołu! Zadzwoń, przyjdź - SPRAWDŹ! :)

Wymagania:

  • wykształcenia kierunkowego oraz przygotowania pedagogicznego (ukończone studia podyplomowe / studia I lub II stopnia z pedagogiki przedszkolnej lub wczesnoszkolnej)

  • łatwość nawiązywania kontaktów zarówno z dziećmi jak i rodzicami

  • umiejętność pracy w małym zespole

  • odpowiedzialność i zaangażowanie

  • dobra organizacja czasu pracy

Obowiązki:

  • prowadzenie zajęć dydaktyczno-wychowawczo-opiekuńczych zgodnych z podstawą programową i wypełnianie wszystkich obowiązków z tym związanych (m.in. prowadzenie dokumentacji pedagogicznej zgodnie z obowiązującymi przepisami, przygotowywanie pomocy dydaktycznych potrzebnych do prowadzenia zajęć itp.)

  • organizowanie uroczystości przedszkolnych

  • dbanie o bezpieczeństwo i zdrowie wychowanków

  • współpraca ze wszystkimi pracownikami przedszkola i rodzicami przedszkolaków

Zapewniamy:

  • stabilne zatrudnienie - umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy (8h - w tym 5,5h pracy z dziećmi)

  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i kwalifikacji kandydata

  • wsparcie merytoryczne

  • dogodne warunki pracy – niezbędny sprzęt i narzędzia do pracy (kolorowa drukarka i ksero, laptop, laminator, tablica interaktywna itp.) oraz bogata baza pomocy dydaktycznych (m.in. prenumerata „Bliżej Przedszkola”, abonament Superkid.pl oraz Printoteka.pl)

  • możliwość dofinansowania szkoleń oraz studiów podnoszących kwalifikacje zawodowe

  • jasne, przestrzenne sale z nowym wyposażeniem

  • pracę w dynamicznym i kreatywnym zespole

  • możliwość skorzystania z dofinansowanego pakietu medycznego w LUX MED

 Rozpoczęcie pracy do uzgodnienia.

Prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres mailowy przedszkola. Informujemy, że będziemy kontaktować się wyłącznie z osobami spełniającymi kryteria określone w wymaganiach. Prosimy o umieszczenie klauzuli wyrażającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Siedlce
ID: 909397832