2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Śląskie
  6. Szkolnictwo - Katowice
  7. Szkolnictwo - Osiedle Tysiąclecia
Dodane 25 kwietnia 2024

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Wynagrodzenie

4 900 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Osiedle Tysiąclecia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE EPIONKOWO poszukuje kandydatów na stanowisko:

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

Jeżeli czujesz powołanie do pracy z dziećmi, jesteś kreatywna(y), lubisz wyzwania i chcesz uczestniczyć w budowaniu kameralnego ale nowoczesnego przedszkola, to czekamy właśnie na Ciebie.

OBOWIĄZKI:

  • Współprowadzenie grupy przedszkolnej

  • Dokumentowanie postępów uczniów i omawianie ich z rodzicami.

  • Uwzględnianie celów i kompetencji uczniów w planie pracy.

  • Obserwacja relacji między dziećmi i kształtowanie umiejętności współpracy w grupie.

  • Bliska współpraca z administracją oraz innymi pracownikami i nauczycielami.

OCZEKIWANIA

  • studia kierunkowe uprawniające do pracy w przedszkolu (mile widziani absolwenci oraz studenci ostatnich lat)

  • gotowość do rozpoczęcia pracy od CZERWCA/LIPCA 2024 roku

  • zaangażowanie i samodzielność

  • powołanie do pracy z dziećmi

  • uśmiech i pozytywne nastawienie do życia

  • kreatywność i otwartość w realizacji nowych projektów

OFERUJEMY

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Wynagrodzenie rynkowe w zależności od kwalifikacji (4900 PLN - 5500 PLN)

  • praca w bardzo przyjaznym zespole,

  • możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach

  • Praca w trybie zmianowym w godzinach pomiędzy 7:00 a 17:00

JAK APLIKOWAĆ?

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV via e-mail opatrzone klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)”.

DANE KONTAKTOWE

ADRES: Katowice, Osiedle Tysiąclecia  ul. Zawiszy Czarnego 7a

TELEFON: 32 307 04 38

Śląskie

Śląskie, Katowice, Osiedle Tysiąclecia
ID: 875512454