2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Mazowieckie
  6. Szkolnictwo - Warszawa
  7. Szkolnictwo - Targówek
Dodane 22 kwietnia 2024

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Wynagrodzenie

5 400 - 6 400 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Targówek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Kameralne, niepubliczne przedszkole na Targówku poszukuje otwartego i wesołego NAUCZYCIELA do grupy 5,6-latków od lipca 2024 roku.

Jesteśmy małą placówką, w której staramy się stworzyć domową, przyjazną atmosferę. Poszukujemy osoby otwartej, energicznej, lubiącej kontakt z dziećmi.

 Obowiązki:

  • Sprawowanie opieki dydaktyczno-wychowawczej nad dziećmi;

  • Organizacja oraz planowanie zajęć w oparciu o podstawę programową wychowania przedszkolnego, przewodniki przedszkolne oraz harmonogram przedszkola;

  • Przygotowywanie dokumentacji przebiegu nauczania – prowadzenie dziennika zajęć, przygotowywanie planów miesięcznych oraz podsumowań półrocznych itp.;

  • Współdziałanie z innymi nauczycielami przy organizacji wydarzeń przedszkolnych;

  • Rozpoznawanie indywidualnych potrzeb dzieci;

 Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe – dające uprawnienia do zajmowania stanowiska nauczyciela w grupach przedszkolnych (ukończone studia na kierunku Pedagogika);

  • Wysoka kultura osobista, odpowiedzialność, przyjazne nastawienie, chęć do pracy;

  • Mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi;

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat;

  • Stałość zatrudnienia;

  • Możliwość rozwoju zawodowego, w tym kursy, szkolenia;

  • Możliwość realizacji awansu zawodowego;

  • Możliwość realizacji własnych pomysłów;

  • Pracę z dziennikiem elektronicznym;

  • Potrzebne materiały do realizacji zajęć;

  • Pracę w małych grupach przedszkolnych 10-16 osobowych;

  • Pracę w małym, energicznym zespole;

  • Rodzinną, wesołą i luźną atmosferę;

  • Wsparcie dyrektora oraz innych pracowników;

  • Wynagrodzenie od 5400 zł brutto w zależności od wykształcenia i doświadczenia.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Targówek
ID: 837369446