2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Małopolskie
  6. Szkolnictwo - Kraków
  7. Szkolnictwo - Nowa Huta
Dodane 30 maja 2024

Nauczyciel wychowania przedszkolnego lub nauczyciel wspomagający

Wynagrodzenie

6 500 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Nowa Huta

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Niepubliczne Przedszkole Radosne skrzaty mieszczące się na ulicy Józefa Sawy Calińskiego w Krakowie (Kościelniki) poszukuje nauczyciela edukacji przedszkolnej lub nauczyciela wspomagającego na pełny etat lub część etatu.

Poszukujemy osoby, która jest gotowa za pomocą różnych metod nauczania zachęcić naszych przedszkolaków do podejmowania wyzwań oraz potrafi stworzyć przyjazne środowisko dla dzieci i rozwijać ich umiejętności poprzez zabawę i naukę. Chcemy, by nasi pracownicy mieli chęć do rozwoju zawodowego, pasję do nauczania, uśmiech na twarzy, optymizm i głowę pełną pomysłów.

Obowiązki:

  • Zapewnienie bezpiecznej i przyjaznej atmosfery dzieciom.

  • Wspieranie rozwoju dzieci w różnych aspektach.

  • Objęcie funkcji nauczyciela lub nauczyciela wspomagającego.

  • Prowadzenie zajęć zgodnych z podstawą programową.

  • Prowadzenie dokumentacji przedszkola.

  • Praca na pełny etat, w systemie zmianowym.

  • Współpraca z zespołem.

  • Sumienność w wykonywaniu obowiązków.

  • Podejmowanie inicjatyw i tworzenie własnych praktyk.

  • Możliwość obejmowania dodatkowych funkcji i ról w zależności od preferencji i umiejętności.

Wymagania:

  • uprawnienia do edukacji przedszkolnej lub pedagoga specjalnego,

  • chęć dłuższej współpracy i rozwoju zawodowego,

  • otwartość na nowe wyzwania,

  • zamiłowanie do pracy z dziećmi, cierpliwość i pogodne usposobienie,

  • samodzielność w planowaniu własnej pracy,

  • punktualność, obowiązkowość i zaangażowanie,

  • mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie B2,

  • zainteresowania muzyczne będą dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o prace,

  • okazję do doskonalenia i podnoszenia kwalifikacji poprzez wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Nowa Huta
ID: 920473920