2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Mazowieckie
  6. Szkolnictwo - Warszawa
  7. Szkolnictwo - Ursus
Dodane 26 maja 2024

Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ursus

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Lubisz pracę z dziećmi, sprawia Ci ona radość? Świetnie! Jesteś kreatywny i zaangażowany? Doskonale – Ciebie szukamy!

W związku z dynamicznym rozwojem, do naszego przedszkola w dzielnicy Ursus poszukujemy:

NAUCZYCIELA WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

Miejsce pracy:

Przedszkole Smart Planet ul. Posag 7 Panien 14

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie bezpiecznych, kreatywnych, opartych na szacunku oraz wiedzy, warunków dla dzieci,

  • Prowadzenie codziennych zajęć dydaktycznych,

  • Prowadzenie dokumentacji zajęć w dzienniku,

  • Opieka nad grupą dzieci w wieku przedszkolnym,

  • Budowanie relacji z rodzicami i współpracownikami.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe na kierunku Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna

  • Doświadczenie na tym stanowisku i predyspozycje

Sprawdź co zyskasz dołączając do naszego zespołu:

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • przyjazną i wspierającą atmosferę pracy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • możliwość rozwoju w ramach naszych przedszkoli w przyszłości

  • udział w szkoleniach i warsztatach

  • wsparcie doświadczonych pedagogów i zespołu specjalistów

  • jasny zakres obowiązków, opieka i mentoring doświadczonego Dyrektora

  • pracę w czystym, klimatyzowanym i estetycznym miejscu

Swoje CV prześlij proszę na podany adres mailowy i nie zapomnij o dodaniu klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Niepubliczne Przedszkole Językowe Smart Planet, ul. Posag 7 Panien 14, lok. U1, 02-495 Warszawa w celach rekrutacyjnych. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych Dz. U. UE.L.2016.119.1 z dnia 4 maja 2016 r.).

Do zobaczenia w Smart Planet!

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursus
ID: 917714676