2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Dolnośląskie
  6. Szkolnictwo - Wrocław
  7. Szkolnictwo - Fabryczna
Dodane 05 kwietnia 2024

Nauczyciel wspomagający / Pedagog specjalny

Wynagrodzenie

4 250 - 5 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Praca nauczyciela wspomagającego / pedagoga specjalnego / osoby z doświadczeniem w pracy z dziećmi ze spektrum autyzmu, w Publicznym Przedszkolu Sowia Akademia przy ul. Legnickiej 72 we Wrocławiu,

Zapewniamy:

- pracę 3/4 etatu (6 godzin) z możliwością rozszerzenia do pełnego etatu,

- stałe godziny pracy,

- prywatną opiekę medyczną,

- wsparcie merytoryczne,

- możliwość realizacji awansu zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji,

- dofinansowanie do szkoleń zewnętrznych,

- przyjazną i miłą atmosferę w młodym zespole.

Zakres obowiązków:

·     pełnienie funkcji nauczyciela wspomagającego dla dziecka ze spektrum autyzmu

·      prowadzenie zajęć indywidualnych oraz obserwacji dzieci w grupie - pedagog specjalny

·      pomoc we współorganizowaniu kształcenia dla dzieci ze spektrum autyzmu - pedagog specjalny

·      współpraca z rodzicami dzieci oraz z pedagogiem, psychologiem, logopedą i wychowawcą przedszkolnym w ramach pracy zespołu terapeutycznego

Zapraszamy osoby, które:

- chcą pracować w wyjątkowym, kameralnym przedszkolu publicznym

- jeśli chcesz pracować jako pedagog: mają ukończone studia wyższe (minimum licencjat z przygotowaniem pedagogicznym) Pedagogiki specjalnej (mile widziana specjalizacja edukacja i rewalidacja osób z autyzmem oraz Zespołem Aspergera) lub Edukacji i terapii osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu, – edukacji i rewalidacji osób z autyzmem oraz Zespołem Aspergera lub studia podyplomowe z zakresu pedagogiki specjalnej, oligofrenopedagogiki

- mają doświadczenie w pracy z dziećmi z orzeczeniami o potrzebie kształcenia specjalnego

- mają aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne lub mają gotowość do ich szybkiego przeprowadzenia oraz są niekarane

Praca w przedszkolu, w którym:

- budujemy relacje, zamiast stosować kary i nagrody,

- spędzamy dużo czasu na świeżym powietrzu,

- dbamy o rozwój kompetencji społecznych dziecka,

- wspieramy samodzielność dziecka, porozumiewamy się komunikacją bez przemocy.

Zapraszam do wysyłania CV lub do kontaktu telefonicznego: 53*****33.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 647223156