2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Mazowieckie
  6. Szkolnictwo - Ząbki
Dodane 06 czerwca 2024

Nauczyciel/ka wspomagający do Przedszkola - Ząbki

Lokalizacja

Ząbki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Przedszkole publiczne American Kids College stawia bardzo duży nacisk na naukę języka angielskiego u dzieci, siedziba placówki mieści się w Ząbkach, ul. Piłsudskiego 152 – Łatwy dojazd z Warszawy linią 145. Priorytetem dla nas jest wysoka jakość kształcenia od najmłodszych lat! Dlatego poszukujemy do naszego zespołu osób młodych, kreatywnych, z dodatkowymi pasjami i zamiłowaniem do pracy z dziećmi. Aktualnie poszukujemy Nauczycieli wspomagających.

Obowiązki:

• całodzienna opieka nad uczniem ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi w jednej grupie przedszkolnej,

• udzielanie pomocy nauczycielom prowadzącym zajęcia edukacyjne w doborze form i metod pracy z uczniem objętym pomocą psychologiczno-pedagogiczną,

• współpraca ze specjalistami: logopedą, psychologiem, pedagogiem specjalnym.

Wymagania:

• wykształcenie wyższe, nadające kwalifikacje do zajmowanego stanowiska,

• doświadczenie w pracy z dziećmi z zaburzeniami społeczno-komunikacyjnymi,

• odpowiedzialność,

• cierpliwość.

Oferujemy:

• umowę o pracę na pełny etat 40h /tyg.

• bardzo dobre warunki finansowe,

• możliwość przystąpienia do pakietu sportowego Medicover Sport oraz medycznego w EnelMed,

• dodatkowe szkolenia w zakresie nauczania przedszkolnego,

• miłą i bardzo życzliwą atmosferę w pracy,

• możliwość korzystania z darmowego wyżywienia.

Zachęcamy serdecznie do aplikowania. W przypadku jakichkolwiek pytań pozostajemy do dyspozycji.

Lokalizacja

Ząbki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Ząbki
ID: 803615869