2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Mazowieckie
  6. Szkolnictwo - Warszawa
  7. Szkolnictwo - Białołęka
Dodane 03 czerwca 2024

Nauczyciel wspomagający do przedszkola niepublicznego

Wynagrodzenie

6 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Od sierpnia/września zatrudnimy nauczyciela wspomagającego do przedszkola niepublicznego.

Poszukujemy osoby empatycznej, z doświadczeniem w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym. Chętnie nawiążemy współpracę z pracownikiem poradni pedagogiczno-psychologicznej.

Oferujemy:

  • pracę w zróżnicowanym i otwartym zespole

  • możliwość realizacji awansu zawodowego

  • współpracę specjalistów (logopeda, psycholog, terapeuta SI)

  • dofinansowanie do szkoleń specjalistycznych

  • umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia, wymiaru pracy i zaangażowania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (oligofrenopedagog, psycholog, logopeda, pedagog specjalny, terapeuta SI)

  • doświadczenie w pracy z uczniami ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi

  • umiejętność pracy w zespole

  • doświadczenie we współpracy z rodzicami

  • ukończone studia na kierunku pedagogika przedszkolna/wczesnoszkolna będzie dodatkowym atutem

Obowiązki:

  • wsparcie nauczyciela prowadzącego w codziennej realizacji założeń edukacyjnych

  • planowanie ścieżki dydaktyczno-wychowawczej dzieci z orzeczeniami

  • przygotowywanie dokumentacji do realizacji i monitoringu KS i WWR

  • praca z dziećmi z orzeczeniami

  • pomoc innym pracownikom przedszkola w indywidualizacji pracy zgodnie z potrzebami dzieci z orzeczeniami i specjalnymi potrzebami edukacyjnymi

  • monitorowanie postępów dzieci

CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych prosimy kierować za pośrednictwem OLX. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 919655121