2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Mazowieckie
  6. Szkolnictwo - Warszawa
  7. Szkolnictwo - Ursynów
Dodane 10 kwietnia 2024

Nauczyciel wspomagający do przedszkola bliskościowego w duchu NVC.

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ursynów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Czy jesteś kreatywny, elastyczny, opiekuńczy i potrafisz mieć wiele pomysłów w krótkim czasie?

Poszukujemy nauczyciela wspomagającego do grupy integracyjnej

OBOWIĄZKI:

-praca w grupie 14 osobowej, wspomaganie dwóch pozostałych nauczycieli

-wspomaganie dzieci ze specyficznymi trudnościami przy wsparciu

psychologa

-zapewnianie poczucia bezpieczeństwa

-zachęcanie dzieci do niezależności

-zachęcanie dzieci do zabawy

-dbałość o włączanie dzieci w codzienne obowiązki w grupie

-umiejętność rozwiązywania konfliktów, stanowczość bez

przemocy

-Skuteczna komunikacja z rodzicami/opiekunami i innymi

pracownikami

KWALIFIKACJE:

-wykształcenie kierunkowe |(PEDAGOGIKA SPECJALNA lub PSYCHOLOGIA) lub ostatnie lata studiów w tym zakresie

-ukończone szkolenia z niestandardowych metod nauczania

mile widziane

-znajomość zasad NVC i Self Reg

CECHY OSOBISTE:

-Troskliwy, wesoły, umiejący słuchać, cierpliwy i uważny

-Widzący aktualne potrzeby dzieci

-Odpowiedzialny, niezawodny, elastyczny, punktualny

-Cieszy się ruchem z dziećmi przy każdej pogodzie

-Duże poczucie humoru i dystans do siebie

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursynów
ID: 898672675