2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Mazowieckie
  6. Szkolnictwo - Warszawa
  7. Szkolnictwo - Białołęka
Dodane 24 kwietnia 2024

Nauczyciel wspomagający do przedszkola

Wynagrodzenie

7 700 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Przedszkole Ziarno poszukuje doświadczonego i pełnego entuzjazmu Nauczyciela Wspomagającego, który będzie wspierał naszą zgraną ekipę w codziennej pracy z dziećmi. Poszukujemy kreatywnej osoby, gotowej do aktywnego udziału w procesie nauczania, rozwijania umiejętności społecznych oraz dbania o harmonijny rozwój naszych podopiecznych.

Obowiązki:

  • Wspieranie nauczycieli w prowadzeniu zajęć edukacyjnych i rekreacyjnych dla dzieci w wieku przedszkolnym.

  • Pomaganie w przygotowywaniu materiałów dydaktycznych oraz organizacji przestrzeni edukacyjnej.

  • Aktywne uczestnictwo w życiu przedszkola, w tym w zajęciach dodatkowych, wyjściach i imprezach integracyjnych.

Wymagania:

  • Wykształcenie pedagogiczne (mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi przedszkolnymi).

  • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność.

  • Kreatywność i zdolność do pracy z dziećmi w różnym wieku.

  • Pozytywne podejście do wyzwań związanych z pracą z dziećmi.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w przyjaznym środowisku pracy.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych umiejętności.

  • Godziny pracy 9-16

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość udziału w szkoleniach i warsztatach.

  • Przyjazną atmosferę i wsparcie ze strony zespołu.

Jeśli jesteś osobą kreatywną, pełną energii i pasji do pracy z dziećmi, chętnie dołączysz do naszego zespołu! Wyślij swoje CV za pośrednictwem portalu OLX

Przedszkole Ziarno to miejsce, gdzie każde dziecko ma szansę rozwinąć swoje umiejętności, ciekawość świata oraz wyobraźnię. Dołącz do nas i pomóż nam tworzyć wyjątkową przestrzeń edukacyjną dla najmłodszych!

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 908878934