2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Mazowieckie
  6. Szkolnictwo - Warszawa
  7. Szkolnictwo - Białołęka
Dodane 21 kwietnia 2024

Nauczyciel wspomagający Białołęka

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Niepubliczne Przedszkole House of Montessori poszukuje terapeuty - nauczyciela wspomagającego (psychologa, pedagoga, logopedy), do prowadzenia terapii dzieci.

Przedszkole mieści się na bliskiej Białołęce, tuż obok Galerii Północnej.

Szukamy osób otwartych, kreatywnych, życzliwych, które będą wspierały rozwój naszych podopiecznych.

Obowiązki:

  • Aktywna współpraca z nauczycielami współprowadzącymi grupę;

  • Przygotowanie pomocy dydaktycznych i terapeutycznych;

  • Opracowywanie i realizowanie indywidualnych programów terapeutycznych dla dzieci należących do grupy.

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe: pedagog specjalny, psycholog lub logopeda z przygotowaniem pedagogicznym;

  • Mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi z autyzmem;

  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w ramach pełnego etatu, w oparciu o umowę o pracę;

  • Stabilny grafik i warunki zatrudnienia;

  • Przestronne klimatyzowane sale wyposażone w pomoce dydaktyczne;

  • Czas wolny na przygotowanie zajęć, programów terapeutycznych i pomocy;

  • Zapewniamy narzędzia oraz materiały niezbędne do pracy: komputer, drukarka, laminarka oraz pakiet artykułów papierniczych;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zawodowego doświadczenia, umiejętności i zaangażowania.

    Czekamy na Twoje CV.

    Prosimy o dołączenie klauzuli poufności, czyli zgoda na przetwarzanie danych osobowych w CV.

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 913584807