2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Mazowieckie
  6. Szkolnictwo - Grodzisk Mazowiecki
Dodane 04 kwietnia 2024

Nauczyciel w przedszkolu

Wynagrodzenie

6 600 - 6 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Grodzisk Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Przedszkole Baby Academy Grodzisk od września 2024 poszukuje :Nauczyciela Wychowania Przedszkolnego

Poszukujemy zmotywowanego i kreatywnego nauczyciela do naszego przedszkola, który z pasją i zaangażowaniem będzie wspierać rozwój naszych przedszkolaków.

Zakres obowiązków:Planowanie i realizacja zajęć dydaktycznych zgodnie z podstawą programową.Organizacja zajęć rozwijających kreatywność i umiejętności społeczne dzieci.Monitorowanie postępów rozwojowych dzieci.

Wymagania:Wykształcenie wyższe kierunkowe (pedagogika przedszkolna, wczesnoszkolna. Doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym.

Oferujemy:Pracę w przyjaznej i wspierającej atmosferze.Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

Lokalizacja

Grodzisk Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Grodzisk Mazowiecki
ID: 909356138