2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Zachodniopomorskie
  6. Szkolnictwo - Szczecin
  7. Szkolnictwo - Gumieńce
Dodane 17 maja 2024

Nauczyciel przedszkolny

Wynagrodzenie

5 300 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Gumieńce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy Przedszkolem Montessori „Magnolia”. Wyróżniamy się rozwijaniem dzieci w

oparciu o metodę Montessori.

Stanowisko: Nauczyciel w Przedszkolu

Czego wymagamy:

  • uprawnienie do pracy w przedszkolu - studia wyższe

  • doświadczenia w pracy z dziećmi

  • wysokiej kultury osobistej oraz szacunku do drugiego człowieka

  • gotowości do podnoszenia kwalifikacji

  • ciepła i empatii w kontaktach z dziećmi

Co oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • konkurencyjne wynagrodzenie + gwarancja jego wzrostu po pierwszym roku pracy

  • możliwość realnego wpływu na kształtowanie procesu edukacji w naszej placówce

  • możliwość rozwoju kompetencji (w oparciu o szkolenia) oraz wykorzystania ich w

    zajęciach dodatkowych (dodatkowo płatnych)

  • pracę w nowych przestrzennych salach z pełnym wyposażeniem + duży ogród i plac

    zabaw (przynależne do przedszkola)

  • wynagrodzenie zależne od posiadanych kompetencji (5300 - 6000 brutto) + dodatki.

Twój zakres obowiązków:

  • zapewnienie opieki oraz pielęgnacji dzieci

  • planowanie oraz prowadzenie rozwojowych zajęć zgodnie z koncepcją placówki

  • realizowanie podstawy programowej

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy w przedszkolu

  • znajomość pedagogiki M. Montessori

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Gumieńce
ID: 918881697