2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Mazowieckie
  6. Szkolnictwo - Mory
Dodane 30 kwietnia 2024

Nauczyciel – Przedszkole Warszawa Ursus

Wynagrodzenie

6 000 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Mory

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Jesteśmy dużą grupą edukacyjną która tworzy od września tego roku artystyczno- sportowe przedszkole w dzielnicy Ursus przy ulicy Herbu Oksza. Poszukujemy do naszego zespołu osób, które marzą o tworzeniu nowoczesnej edukacji we wspaniałym nowym budynku z własną pyszną kuchnią i doskonałym zapleczem dydaktycznym i socjalnym. Jeśli lubisz pracować w zespole ludzi otwartych na nowości edukacyjne, masz ciekawe pomysły lub hobby i chcesz być dobrze wynagradzany za swoją pracę to serdecznie cię do nas zapraszamy. Znajdziesz tu nie tylko świetne warunki do pracy, ale przede wszystkim będziesz miał realny wpływ na funkcjonowanie przedszkola.

Czekamy na zgłoszenia wszystkich pasjonatów edukacji, którzy chcą zacząć przygodę z pracą w przedszkolu lub mają chęć na zmianę otoczenia.

Oferujemy

·        stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·        wsparcie metodyczne przy projektowaniu zajęć, dostęp do materiałów dydaktycznych

·        mentoring dla osób rozpoczynających przygodę z edukacją

·        wsparcie specjalistów tj. psychologa i logopedy

·        nowoczesne, bezpieczne i wygodne miejsce pracy

·        wyżywienie - zdrowa własna kuchnia

Twój zakres obowiązków

·        opieka nad dziećmi w wieku 3-6 lat, wspólnie z nauczycielem / pomocą nauczyciela

·        realizacja planu dydaktycznego zgodnie z programami nauczania

·        współtworzenie z zespołem planów pracy, scenariuszy zajęć oraz imprez okolicznościowych

·        partnerska współpraca z zespołem, dziećmi oraz rodzicami

Nasze oczekiwania

·        wykształcenie wyższe kierunkowe

·        doświadczenie w pracy z dziećmi

·        umiejętność pracy z dziećmi, budowania relacji z nimi i ich rodzicami

·        umiejętność zgodnej współpracy w zespole

·        podążanie za potrzebami dziecka

Lokalizacja

Mory,

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Mory
ID: 913987284