2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Mazowieckie
  6. Szkolnictwo - Warszawa
  7. Szkolnictwo - Włochy
Dodane 25 kwietnia 2024

Nauczyciel przedszkole Edulica Włochy

Wynagrodzenie

6 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Włochy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

EDULICA to sieć publicznych przedszkoli w Warszawie, lubiana przez dzieci, rodziców oraz kadrę. Nasza społeczność, od kilku lat wyznacza jakość w edukacji przedszkolnej, bazując na sprawdzonych metodach dydaktycznych i wychowawczych jednocześnie będąc otwartą na innowacje. Naszą misją jest wychowywanie dzieci tak, aby jak najlepiej radziły sobie w przyszłości.

Do placówki we Włochach przy ul. Wiktoryn 6 szukamy zaangażowanych osób, którzy chcą towarzyszyć dzieciom w codziennym odkrywaniu świata.

Twój zakres obowiązków:

  • opieka nad dziećmi w wieku 3-6 lat, wspólnie z nauczycielem / pomocą nauczyciela

  • realizacja planu dydaktycznego zgodnie z programami nauczania,

  • współtworzenie z zespołem planów pracy, scenariuszy zajęć oraz imprez okolicznościowych,

  • partnerska współpraca z zespołem, dziećmi oraz rodzicami.

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe

  • doświadczenie w pracy z dziećmi

  • umiejętność pracy z dziećmi, budowania relacji z nimi i ich rodzicami,

  • umiejętność zgodnej współpracy w zespole,

  • podążanie za potrzebami dziecka.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • wsparcie metodyczne przy projektowaniu zajęć, dostęp do materiałów dydaktycznych,

  • mentoring dla osób rozpoczynających przygodę z edukacją,

  • wsparcie specjalistów tj. psychologa i logopedy,

  • dofinansowanie do szkoleń zewnętrznych,

  • nowoczesne, bezpieczne i wygodne miejsce pracy,

  • zniżka i miejsce dla dziecka pracownika,

  • wyżywienie - zdrowa własna kuchnia.

Edulica Włochy to miejsce otwarte na potrzeby zespołu, gdzie każdy dzień przypomni Ci o radości pracy z dziećmi. Szacunek dla pracownika, dobra atmosfera oraz rozwój to dla nas ważne wartości.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Włochy
ID: 842742900