2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Lubuskie
  6. Szkolnictwo - Zielona Góra
Dodane 04 kwietnia 2024

Nauczyciel Przedszkola

Wynagrodzenie

6 500 - 6 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zielona Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Niepubliczne Przedszkole Ekolucky to projekt edukacyjny uruchomiony przez Fundację Ekoenergetyki. Ekolucky to placówka ekologiczno - językowa z ciekawym oraz nowoczesnym programem zajęć. Naszym wyróżnikiem w ofercie jest promowanie postaw proekologicznych przy zrównoważonym rozwoju technologicznym najmłodszych. Wszystko odbywa się w nowoczesnych i profesjonalnie wyposażonych salach dydaktycznych. Nasze priorytety to indywidualne podejście do rozwoju i talentów dziecka, troskliwa oraz profesjonalna opieka, a także wsparcie specjalistów, min. psychologa, logopedy, pielęgniarki.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Nauczyciel

Opis stanowiska:

·        opieka i nadzór nad powierzoną grupą przedszkolną;

·        realizacja zajęć dydaktycznych i wychowawczych;

·        prowadzenie dokumentacji dydaktycznej;

·        współpraca ze specjalistami, np. psychologiem, logopedą, pielęgniarką;

·        wsparcie i aktywność w organizacji wydarzeń;

·        współpraca z pozostałymi członkami kadry;

·        nadzór i wsparcie pomocy nauczycielskich;

·        kontakt z rodzicami.

Profil kandydata:

·        minimum 1 rok na stanowisku Nauczyciela w przedszkolu publicznym lub prywatnym;

·        wykształcenie wyższe pedagogiczne kierunkowe (edukacja przedszkolna/ wczesnoszkolna);

·        znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;

·        znajomość prawa z obszaru oświaty i edukacji;

·        planowanie i organizacja funkcjonowania grupy przedszkolnej;

·        wysoki poziom komunikacji;

·        duże zorientowanie na potrzeby dziecka;

·        otwartość na współpracę.

Oferujemy

·        pracę w nowoczesnej placówce dydaktycznej;

·        wsparcie doświadczonego Dyrektora;

·       pracę 30h tygodniowo - 6h dydaktycznych dziennie;

·        umowę o pracę na pełen etat;

·        bardzo dobre warunki finansowe;

·       możliwość rozwoju;

·        możliwość uczestnictwa w nowatorskich projektach z obszaru technologii i ekologii;

·        nowoczesne wyposażenie i doskonałe warunki lokalowe.

KLAUZULA INFORMACYJNA

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Fundacja Ekoenergetyki z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Nowy Kisielin-Rozwojowa 10, 66-002, Zielona Góra.

Dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na określone w ogłoszeniu stanowisko pracy, na podstawie art. 22¹§1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks Pracy (Dz. U. 2020 poz. 1320) oraz Pana/Pani zgody, w przypadku przekazania informacji dotyczących zdrowia, zgodnie z art. 9 ust. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej RODO).

Dane osobowe będą przetwarzane przez czas trwania rekrutacji, a następnie przez okres 1 roku od zakończenia rekrutacji. Wysłanie aplikacji jest równoznaczne z udzieleniem zgody na przetwarzanie danych w niej zamieszczonych w procesie rekrutacyjnym, do którego kandydat przystępuje.

Dostęp do danych osobowych kandydatów mogą mieć podmioty upoważnione na podstawie przepisów prawa oraz upoważnieni pracownicy Administratora, podmioty świadczące na rzecz Administratora usługi na podstawie zawartych umów (podmioty przetwarzające, którymi mogą być dostawcy oprogramowania i dostawcy usług informatycznych).

Może Pan/Pani skorzystać z prawa dostępu do danych, sprostowania danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być wycofana w dowolnym momencie, przy czym nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed wycofaniem zgody.

Przysługuje Panu/Pani prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Podanie danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 22¹§1 Kodeksu pracy jest niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji, podanie danych w szerszym zakresie ma charakter dobrowolny.

Proces rekrutacyjny jest prowadzony przez spółkę Ekoenergetyka-Polska S.A. na zlecenie Fundacji Ekoenergetyki.

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 662911497