2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Wielkopolskie
  6. Szkolnictwo - Poznań
  7. Szkolnictwo - Grunwald
Katarzyna
Dodane 26 kwietnia 2024

Nauczyciel / Nauczycielka wychowania przedszkolnego

Lokalizacja

Poznań, Grunwald

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

KIDS&Co. to Sieć Dwujęzycznych Przedszkoli i Żłobków w 9 miastach w Polsce. Nasza międzynarodowa społeczność, od ponad 18 lat wyznacza innowacyjne trendy w edukacji, bazując na światowych praktykach. Naszą misją jest wychowywanie dzieci tak, aby jak najlepiej radziły sobie w zmieniającym się świecie. Poprzez szacunek do różnorodności, samorozwój, zdrowe nawyki, ciekawość świata, eksperymentowanie, pozytywną komunikację i zabawę pobudzającą do lepszego życia, jesteśmy przekonani, że #WykonujemyNajważniejszyZawodŚwiata.

Twój zakres obowiązków:

  • opieka nad dziećmi w wieku 3-6 lat, wspólnie z nauczycielem / nauczycielką języka angielskiego i/lub hiszpańskiego,

  • realizacja planu dydaktycznego zgodnie z obowiązującymi programami nauczania i autorskim programem KIDS&Co.,

  • współtworzenie z zespołem planów pracy, scenariuszy zajęć oraz imprez okolicznościowych,

  • partnerska współpraca z zespołem, dziećmi oraz rodzicami.

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,

  • znajomość języka angielskiego mile widziana,

  • umiejętność pracy z dziećmi, budowania relacji z nimi i ich rodzicami,

  • cierpliwość i rozumienie potrzeb dziecka,

  • otwartość na międzynarodowe środowisko i różnorodność kultur,

  • doświadczenie jako nauczyciel w przedszkolu będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • dodatki funkcyjne, premia uznaniowa i frekwencyjna,

  • 1.000 zł premii na start do pensji po okresie próbnym,

  • wsparcie metodyczne przy projektowaniu zajęć, dostęp do materiałów dydaktycznych i narzędzi multimedialnych oraz autorskiego programu edukacji KIDS&Co.,

  • dofinansowanie do szkoleń zewnętrznych, bezpłatny dostęp do szkoleń wewnętrznego Centrum Doskonalenia Nauczycieli, platform wiedzy plus stały budżet do wykorzystania na zajęcia z dziećmi,

  • nowoczesne, bezpieczne i wygodne miejsce pracy – najwyższy spójny standard wszystkich placówek,

  • wielokulturowość i nauka języka angielskiego i/lub hiszpańskiego poprzez codzienny kontakt z nauczycielami językowymi,

  • bycie rodzicem – to atut, dlatego Twoje dziecko w ramach benefitu pracowniczego ma zapewnione miejsce w naszej Sieci,

  • ubezpieczenie OC i NNW,

  • pakiet sportowy i medyczny.

Chcesz doświadczać międzynarodowości, uczyć się i dobrze się bawić w pracy? Nie myśl o tym czego nie masz, pomyśl o tym, co możesz osiągnąć! Aplikuj do nas i poznaj KIDS&Co.!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Grunwald
ID: 909612118