2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Mazowieckie
  6. Szkolnictwo - Warszawa
  7. Szkolnictwo - Praga-Południe
Dodane 07 maja 2024

Nauczyciel/Nauczycielka Wychowania Przedszkolnego

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

O nas:

Kolorowe Przedszkole to niepubliczna placówka oświatowa, która od ponad 30 lat udowadnia, że domowa, pełna ciepła i bliskości atmosfera to coś, czego Dzieci i ich Rodzice potrzebują najbardziej. Wierzymy, że nasza praca to sztuka i poważnie traktujemy misję wychowywania kolejnych pokoleń.

Jesteśmy przedszkolem, w którym Dzieci biegają na bosaka po świeżo skoszonej trawie, śpiewają po angielsku przy dźwiękach ukulele i realizują swoje pasje.

Jeśli czujesz, że to miejsce dla Ciebie, wyślij do nas swoje CV! Zależy nam, abyś był/-a osobą otwartą i pełną energii, która podziela nasze wartości i jest gotowa wspólnie z nami pielęgnować to, co udało nam się do tej pory stworzyć w uroczym zakątku Saskiej Kępy – w NASZYM Kolorowym Przedszkolu.

Twój zakres obowiązków:

  • Opieka nad dziećmi

  • Prowadzenie zajęć dydaktycznych

  • Tworzenie estetycznego i inspirującego otoczenia do zabawy i nauki

  • Współpraca i budowanie relacji z rodzicami

  • Aktywny udział w różnych przedsięwzięciach przedszkola (np. teatr rodziców, wycieczki, cykliczne imprezy tematyczne)

  • Prowadzenie dziennika zajęć i niezbędnej dokumentacji

 Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe pedagogiczne (preferowane kierunki: pedagogika przedszkolna lub wczesnoszkolna) – rozważymy również studentów ostatnich lat

  • Doświadczenie w pracy z dziećmi (niekoniecznie w charakterze nauczyciela przedszkola)

  • Podążanie ścieżką NVC, tj. porozumienia bez przemocy

  • Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne

  • Motywacja i pasja do pracy z dziećmi

  • Kreatywność i zaangażowanie w powierzone zadania

  • Proaktywność – cenimy osoby, które chętnie wychodzą z inicjatywą i dzielą się pomysłami!

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 900313744