2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Mazowieckie
  6. Szkolnictwo - Warszawa
  7. Szkolnictwo - Włochy
Niebieska Szkoła Podstawowa
Dodane 24 kwietnia 2024

Nauczyciel/Nauczycielka współorganizująca kształcenie

Lokalizacja

Warszawa, Włochy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Niebieska Szkoła Podstawowa w Warszawie jest niepubliczną placówką specjalną dla dzieci w spektrum autyzmu w normie intelektualnej.

W związku z rozwojem szkoły poszukujemy Nauczyciela/Nauczycielki Edukacji współorganizującego kształcenie. Termin rozpoczęcia pracy: 1 września 2024 roku.

Obowiązki:

  • współorganizacja procesu kształcenia w klasach I-III lub IV-VII,

  • aktywne wsparcie nauczyciela prowadzącego zajęcia z zakresu podstawy programowej kształcenia ogólnego,

  • diagnoza potrzeb edukacyjnych uczniów,

  • opracowywanie i wdrażanie dostosowań dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi,

  • zapewnienie bezpiecznej i przyjaznej atmosfery w środowisku szkolnym,

  • wspieranie rozwoju uczniów w różnych obszarach funkcjonowania,

  • praca na pełny etat,

  • współpraca z zespołem,

  • praca z małą grupą uczniów (4-5 os.),

  • budowanie relacji z dziećmi,

  • podejmowanie inicjatyw i tworzenie własnych praktyk,

  • w razie potrzeby sporządzanie dokumentacji uczniów, wymaganej szczególnymi przepisami prawa,

  • w razie potrzeby współpraca z rodzicem/opiekunem.

Wymagania:

  • ukończone studia lub studia podyplomowe, dające uprawnienia do zajmowania stanowiska nauczyciela współorganizującego kształcenie w szkole specjalnej;

  • mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi w spektrum autyzmu,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • mile widziane doświadczenie w sporządzaniu dokumentacji związanej z edukacją i terapią dzieci posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego,

  • empatia, zaangażowanie, kreatywność,

  • wykorzystywanie zróżnicowanych, w tym także nowatorskich metod nauczania i narzędzi pracy,

  • mile widziane doświadczenie we współpracy z rodzicem/opiekunem ucznia,

  • dodatkowe kwalifikacje zawodowe mile widziane.

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Warszawa, Włochy
ID: 912520146