2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Mazowieckie
  6. Szkolnictwo - Warszawa
  7. Szkolnictwo - Wola
Dodane 28 maja 2024

Nauczyciel/Nauczycielka języka angielskiego

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Niepubliczne przedszkole na Woli poszukuje Nauczyciela języka angielskiego

Twój zakres obowiązków:

-realizacja programu wychowania przedszkolnego w języku angielskim na podstawie projektów badawczych

-zapewnienie bezpiecznego, komfortowego i opartego na szacunku pobytu Dzieciom w przedszkolu

-komunikacja z Dziećmi w języku angielskim

-komunikacja z Rodzicem w zakresie edukacji oraz opieki

Nasze wymagania:

-wykształcenie wyższe pedagogiczne/filologia angielska/kwalifikacje do nauczania języka angielskiego w przedszkolu

-znajomość zabaw ogólnorozwojowych dla dzieci i umiejętność ich prowadzenia w języku angielskim,

-umiejętność planowania zajęć dydaktycznych w języku angielskim z dziećmi w wieku przedszkolnym,

-dyspozycyjność w godzinach 7.00-18.00,

-doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

Oferujemy:

-stabilną pracę na pełen etat

-pakiet medyczny

-multisport

-dodatkowy system premiowy

-bardzo dobrą atmosferę w pracy

-możliwość rozwoju zawodowego i osobistego

-materiały dydaktyczne

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 820733802