2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Dolnośląskie
  6. Szkolnictwo - Wrocław
  7. Szkolnictwo - Śródmieście
Dodane 02 kwietnia 2024

Nauczyciel na kierunku Asystentka stomatologiczna

Lokalizacja

Wrocław, Śródmieście

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

POSZUKUJEMY NAUCZYCIELA NA KIERUNKU ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA DO NAUCZANIA W SZKOLE DLA DOROSŁYCH - COSINUS

Cosinus to rozwiązania edukacyjne dopasowane dla każdego. Jesteśmy ogólnopolską siecią szkół i placówek oświatowych. Kształcimy w trybie zaocznym i stacjonarnym. W naszej działalności łączymy pasję i doświadczenie z nowoczesnymi metodami nauczania. W związku z dynamicznym rozwojem sieci naszych placówek, poszukujemy pracownika na stanowisko:

  • Nauczyciel na kierunku Asystentka stomatologiczna

Twój zakres obowiązków:

  • przygotowanie i prowadzenie zajęć z uczniami,

  • realizacja programu nauczania na najwyższym poziomie,

  • prawidłowe prowadzenie dokumentacji pedagogicznej przedmiotu.

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe wyższe (studia magisterskie lub podyplomowe),

  • uprawnienia pedagogiczne,

  • doświadczenie w zawodzie nauczyciela – mile widziane.

Oferujemy:

  • pracę popołudniami (zajęcia odbywają się w systemie wieczorowym - trzy popołudnia w tygodniu),

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia lub umowy o pracę,

  • nowoczesne wyposażenie i środki dydaktyczne,

  • zatrudnienie w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku i znanej marce.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu prosimy o przesłanie CV przez portal OLX.

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Umieść dodatkowo w CV następującą zgodę, abyśmy mogli zachować Twoje CV w naszej bazie: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Fundacja Cosinus Edukacja WR danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji obecnych i przyszłych (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Śródmieście
ID: 908319809