2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Mazowieckie
  6. Szkolnictwo - Warszawa
  7. Szkolnictwo - Wawer
Dodane 30 kwietnia 2024

Nauczyciel języka polskiego w szkole podstawowej lub liceum

Wynagrodzenie

5 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wawer

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Praktyka / staż

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Prywatna szkoła ŻAGLE (zagle.sternik.edu.pl) w MIĘDZYLESIU (ul. Pożaryskiego 28) poszukuje NAUCZYCIELA JĘZYKA POLSKIEGO DO KLAS SZKOŁY PODSTAWOWEJ i LICEUM.

Zakres obowiązków:

- prowadzenie zajęć i lekcji języka polskiego w liceum i szkole podstawowej

- praca w wymiarze pełnego lub części etatu

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy w charakterze nauczyciela języka polskiego

  • przygotowanie merytoryczne i wykształcenie kierunkowe

  • uprawnienia pedagogiczne

  • sumienność i odpowiedzialność

  • dobra organizacja pracy

Co oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • szkolenia podnoszące kwalifikacje

  • możliwość rozwoju zawodowego (stopnie awansu zawodowego)

  • niezbędne miejsce i sprzęt zarówno do pracy stacjonarnej jak i online

  • dobrą i przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole

  • współpracę i wzajemną merytoryczną pomoc w przygotowywaniu zajęć

SZKOŁA ŻAGLE: zagle.sternik.edu.pl

Szkoła dla chłopców - Pomagamy rodzicom w ukształtowaniu dojrzałego mężczyzny zdolnego do podjęcia odpowiedzialności za siebie i innych

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Warszawa, Wawer
ID: 913922969