2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Warmińsko-mazurskie
  6. Szkolnictwo - Olsztyn
Dodane 19 kwietnia 2024

Nauczyciel języka polskiego

Lokalizacja

Olsztyn

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego, dynamicznie rozwijająca się firma specjalizująca się w obszarze rekrutacji, podejmie współpracę z nauczycielem języka polskiego.

Zakres obowiązków:

  • Przeprowadzenie kursu języka polskiego

  • Przygotowanie programu zajęć.

  • Prowadzenie dokumentacji.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,

  • co najmniej 2 letnie doświadczenie zawodowe.

Oferujemy:

  • elastyczność w planowaniu czasu pracy w oparciu o potrzeby szkoleniowe,

  • pracę przy międzynarodowych projektach szkoleniowych,

  • wspierającą i przyjazną atmosferę.

Termin składania aplikacji: 25/04/2024

Informujemy, że w odpowiedzi za przesłane aplikacje zostanie udostępniony drogą mailową formularz do uzupełnienia.

Składając aplikację, prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.) Mam świadomość, że zgoda może być w każdym momencie wycofana, bez wpływu na legalność przetwarzania danych przed jej wycofaniem.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora: Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego Sp. z o.o. (IRKL) z siedzibą w Olsztynie w celu wzięcia udziału w niniejszym procesie rekrutacji prowadzonym przez IRKL"

Biorąc Udział w Rekrutacji IRKL Wyraź zgodę na przetwarzanie danych: umieść zgodę w CV, w treści maila lub zaznacz zgodę na stronie internetowej

·         Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora (IRKL) w celu udziału w jednej lub większej liczbie rekrutacji

·          w każdej chwili możesz odwołać zgodę, a usuniemy Twoje dane (napisz do: iod[at]irkl.pl)

·         Twoje dane będą zapisane bezpiecznie w naszej bazie, która spełnia nowoczesne standardy bezpieczeństwa

·         szczegółowe zasady przetwarzania Twoich danych znajdziesz na stronie irkl.pl/regulamin/

Nasze oficjalne uprawnienia rekrutacyjne możecie Państwo zweryfikować w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia, gdzie jesteśmy zarejestrowani jako agencja zatrudnienia nr 10485.

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 913011346