2. Praca
  3. Edukacja
  4. Nauczanie języków obcych
  5. Nauczanie języków obcych - Mazowieckie
  6. Nauczanie języków obcych - Warszawa
  7. Nauczanie języków obcych - Śródmieście
Dodane 12 maja 2024

Nauczyciel jęz.angielskiego - Academy International

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Dołącz do naszego przedszkola jako nauczyciel języka angielskiego i zyskaj możliwość inspirującej pracy z przedszkolakami i wsparcie w ich rozwoju. Będziesz mieć szansę na rozwijanie swoich umiejętności pedagogicznych i językowych w przyjaznym środowisku pracy. Ponadto, oferujemy Ci możliwość uczestnictwa w międzynarodowych projektach oraz zapewniamy prywatne ubezpieczenie zdrowotne oraz umowę o pracę na pełny etat. Przyłącz się do nas i pomagaj dzieciom odkrywać świat języka angielskiego w ciepłej i przyjaznej atmosferze!

Opis stanowiska:

  • Troska o przedszkolaków i pomoc w ich rozwoju.

  • Przygotowywanie i prowadzenie zajęć w języku angielskim.

  • Przygotowywanie i realizacja scenariuszy specjalnych wydarzeń zgodnie z kalendarzem roku szkolnego.

  • Podnoszenie jakości pracy przedszkola i kreowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie pedagogiczne i/lub certyfikaty potwierdzające znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej C1.

  • Pasja do nauczania dzieci, umiejętności komunikacyjne oraz pozytywne podejście do dzieci i rodziców.

  • Otwartość na nowe wyzwania.

  • Wysoka kultura osobista.

  • Doświadczenie w pracy z dziećmi.

  • Znajomość jęz.polskiego

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełny etat w systemie zmianowym w godzinach 7:30-18:00.

  • Możliwość udziału w międzynarodowych projektach.

  • Dynamiczne i przyjazne środowisko pracy.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne.

  • Zniżkę na przedszkole lub żłobek dla Twojego dziecka

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i chcesz dołączyć do naszego przedszkola, prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres email [adres email] do [data zgłoszeń]. W temacie wiadomości prosimy o wpisanie "Nauczyciel Języka Angielskiego - Przedszkole Dwujęzyczne".

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Dziękujemy za zrozumienie.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 750026388