2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Mazowieckie
  6. Szkolnictwo - Jabłonna
Dodane 22 kwietnia 2024

Nauczyciel informatyki

Lokalizacja

Jabłonna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Jeżeli masz głowę pełną pomysłów, szukasz sposobów jak zaciekawić nauką informatyki dzieci i młodzież - zapraszamy Cię do dołączenia do naszej społeczności nauczycieli.

Główne zadania:

  • planowanie i organizowanie edukacji na podstawie opracowanych wymagań,

  • dostosowywanie wymagań do możliwości uczniów,

  • organizacja ciekawych zajęć,

  • udzielanie uczniom i rodzicom konstruktywnych informacji zwrotnych.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia kierunkowego i przygotowania pedagogicznego,

  • pasji do nauczanego przedmiotu i przekazywania wiedzy,

  • umiejętności planowania i organizowania własnej pracy,

  • gotowości do ciągłego podnoszenia własnych kwalifikacji,

  • umiejętności pracy w zespole

  • kreatywności i elastyczności,

  • entuzjazmu.

Warunki, jakie oferujemy:

  • stałe zatrudnienie, umowę o pracę,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych, projektach edukacyjnych dla nauczycieli,

  • czerpanie wzajemnych inspiracji od przyjaznej i doświadczonej kadry,

  • wsparcie w poznawaniu rzeczywistości szkolnej Akademii i naszej kultury pracy,

  • możliwość realizacji własnych pomysłów.

Lokalizacja

Jabłonna,

Mazowieckie

Mazowieckie, Jabłonna
ID: 904908107