2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Mazowieckie
  6. Szkolnictwo - Warszawa
  7. Szkolnictwo - Wesoła
Dodane 06 maja 2024

Nauczyciel geografii w szkole podstawowej

Lokalizacja

Warszawa, Wesoła

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Autorska Szkoła Podstawowa nr 12 w Warszawie Wesołej zatrudni nauczyciela geografii w wymiarze 5 godzin tygodniowo (mile widziane również kwalifikacje do nauczania pokrewnych przedmiotów).

Wymagania:

  • Ukończone studia wyższe z odpowiednimi kwalifikacjami

  • Dyspozycyjność

  • Zaangażowanie

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktu z dziećmi i dorosłymi

Zakres obowiązków:

  • Nauczanie geografii, w tym planowanie odpowiedniego przygotowania lekcji oraz ocenianie uczniów;

  • Współpraca z innymi członkami personelu;

  • Rozwijanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z dziećmi i rodzicami;

  • Wykonywanie dyżurów podczas przerw;

  • Udział w szerszym życiu Szkoły w obszarach takich, jak specjalne projekty i prezentacje, dni otwarte szkoły, spotkania rodziców z nauczycielami i planowanie wycieczek terenowych;

  • Znajomość odpowiednich programów nauczania oraz aktualnych trendów i zmian w sposobie nauczania.

Oferujemy:

Praca w kreatywnym i wspierającym zespole nauczycieli języków obcych; życzliwe, sympatyczne grono nauczycielskie; bardzo dobra atmosfera pracy; uczniowie, nauczyciele i rodzice tworzą społeczność szkoły i angażują się we wspólne projekty naukowe i charytatywne. Praca w kameralnych klasach oraz w mniejszych grupach. Oferujemy stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia.

Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):

udokumentowane kwalifikacje do zajmowanego stanowiska - dyplom ukończenia uczelni, CV

Dołącz jeśli posiadasz (dokumenty dodatkowe):

szkolenia, kursy, studia podyplomowe

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wesoła
ID: 912903833