2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Mazowieckie
  6. Szkolnictwo - Warszawa
  7. Szkolnictwo - Praga-Południe
Dodane 06 maja 2024

Nauczyciel fizyki i chemii szkoła podstawowa Saska Kępa

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Trampoline poszukuje do współpracy nauczyciela chemii i fizyki w wymiarze 4 godziny lekcyjne w tygodniu.

Nasza Szkoła jest kameralna, a klasy mogą liczyć maksymalnie 18 dzieci. Dzięki temu jesteśmy w stanie w sposób indywidualny podchodzić do potrzeb i wymagań każdego dziecka.

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • wysoka kultura osobista

    Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie lekcji z w/w przedmiotów

  • organizacja nauczania, dokumentacja, współpraca z rodzicami.

    Oferujemy:

  • umowę o pracę;

  • pracę w kameralnym miejscu, w kreatywnym, różnorodnym zespole, gdzie dobrostan nauczyciela jest dla nas wartością bardzo istotną (wsparcie psychologa, karta Multisport itp.)

  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego

    Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):

  • CV z opisem wykształcenia i doświadczenia zawodowego.

    Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres mailowy.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 916455640