2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Mazowieckie
  6. Szkolnictwo - Warszawa
  7. Szkolnictwo - Białołęka
Dodane 08 kwietnia 2024

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej do Edukacji domowej od 09.2024

Wynagrodzenie

6 500 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Ziarno to wyjątkowa szkoła, w której każde dziecko osiąga maksimum swoich możliwości. Chcemy kształcić naszych wychowanków tak, aby w przyszłości byli pełnymi wiedzy i pasji dorosłymi.

W procesie nauczania stawiamy na nowatorskie rozwiązania i procesy edukacyjne.

Zapewniamy warunki do całościowego rozwoju,  gwarantując wysoki poziom edukacyjny oraz pozytywne kształtowanie charakteru.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy:

Nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej do Edukacji domowej

Zakres obowiązków

  • realizacja zajęć dydaktycznych

  • realizacja zajęć opiekuńczo wychowawczych

  • rozwijanie twórczego myślenia uczniów,

  • współpraca z rodzicami

  • rozpoznawanie indywidualnych potrzeb dzieci,

  • dążenie do pełni własnego rozwoju osobistego,

  • kreatywność i pomysłowość w przygotowywaniu zajęć

  • współpraca z innymi pracownikami placówki,

  • prowadzenie dokumentacji szkolnej

Wymagania

  •  kierunkowe wykształcenie wyższe pedagogiczne o specjalizacji: edukacja wczesnoszkolna z przygotowaniem pedagogicznym

  • znajomość metody Montessori (mile widziany kurs Montessori)- Nauczyciel będzie prowadził małą 15-osobową grupę dzieci w klasie łączonej 1-3 w duchu Montessori.

  • poszukujemy osób z pasją: odpowiedzialnych; komunikatywnych, sumiennych, radosnych i uśmiechniętych

Oferujemy

  • możliwość realnego awansu zawodowego

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i kwalifikacji

  • szkolenia wstępne przez wsparcie merytoryczne

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • atmosferę nastawioną na współpracę i wzajemną pomoc

  • benefity ( opieka medyczna, karty multisport dla chętnych)

  • możliwość rozwoju i awansu w strukturach szkoły

Możliwość pracy w lokalizacji Białołęka lub Włochy

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji zapraszamy do przesłania aplikacji za pośrednictwem OLX.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 910351921