2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Kujawsko-pomorskie
  6. Szkolnictwo - Toruń
Dodane 08 kwietnia 2024

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Wynagrodzenie

3 500 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Toruń

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi INTEGRARE ul. Poznańska 49 Toruń , zatrudni nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej .

Wymagania: - ukończone studia kierunkowe

- miłe, empatyczne usposobienie

- cierpliwość, umiejętność budowania dobrych relacji z uczniami

- zaangażowanie i kreatywność

- dobra organizacja pracy

- umiejętność pracy w zespole

- doświadczenie w zawodzie

Zakres obowiązków: -realizacja i współorganizacja zajęć w klasie integracyjnej, w klasie 1

- zapewnienie uczniom przyjaznych, bezpiecznych i zdrowych warunków do nauki i zabawy

Oferujemy: - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji

- miłą atmosferę w zgranym zespole

- pracę w kameralnej, małej szkole, Budzącej się Szkole

- współudział w tworzeniu placówk

i- narzędzia do pracy i pomoce dydaktyczne

Osoby zainteresowane proszone są o składanie CV za pomocą poczty elektronicznej

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 910260330