2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Mazowieckie
  6. Szkolnictwo - Jabłonna
Dodane 17 kwietnia 2024

Nauczyciel Edukacji Wczesnoszkolnej

Lokalizacja

Jabłonna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Osoba z wykształceniem kierunkowym, chcąca dołączyć do prężnie działającego zespołu entuzjastów edukacji

Główne zadania:

  • tworzenie autorskiego programu edukacji wczesnoszkolnej

  • towarzyszenie dzieciom w procesie edukacji

  • planowanie i organizowanie edukacji na podstawie opracowanych wymagań

  • poziomowanie edukacji - dostosowywanie wymagań do możliwości uczniów

  • organizacja ciekawych zajęć pobudzających dzieciącą wyobraźnie poza przyjętymi schematami

  • poszukiwanie i organizowanie alternatywnych form nauczania - ciekawe wycieczki, warsztaty itp.,

Od osoby oczekujemy:

  • umiejętności planowania i organizowania własnej pracy

  • gotowości do ciągłego podnoszenia własnych kwalifikacji

  • umiejętności pracy w zespole

  • kreatywności i elastyczności

  • znajomości podstaw oceniania kształtującego

Warunki, jakie oferujemy:

  • Umowę o pracę

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Możliwość doszkalania

  • współpraca z nauczycielami z dużym doświadczeniem

  • poczucie bycia członkiem zespołu

    Wymagania formalne:

  • Wykształcenie, ewentualne uprawnienia do wykonywania określonego zawodu, ukończone specjalistyczne kursy itp.

  • Doświadczenie zawodowe - np. praca na podobnym stanowisku przez określony czas.

  • Umiejętności niezbędne do wykonywania danej pracy (kompetencje twarde)

  • Kompetencje miękkie: komunikatywność, samodzielność, kreatywność, umiejętność pracy w zespole

Lokalizacja

Jabłonna,

Mazowieckie

Mazowieckie, Jabłonna
ID: 824123199