2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pracownik restauracji fast-food
  5. Pracownik restauracji fast-food - Śląskie
  6. Pracownik restauracji fast-food - Katowice
  7. Pracownik restauracji fast-food - Śródmieście
Dodane 03 kwietnia 2024

Nasza firma zatrudni księgową główną Katowice

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dla naszej firmy poszukujemy samodzielnej głównej księgowej z doświadczeniem w obsłudze spółek z ograniczoną odpowiedzialnością.

Katowice

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa

  • Współtworzenie wewnętrznych procedur i standardów

  • Sporządzanie sprawozdań finansowych zgodnie z obowiązującymi przepisami

  • Sporządzanie deklaracji podatkowych VAT, CIT, JPK

  • Monitorowanie wszystkich księgowo-podatkowych aspektów działalności firmy oraz wsparcie w zakresie rozwiązań podatkowych

  • Prowadzenie księgi środków trwałych

  • Weryfikacja dowodów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym oraz dekretowanie ich zgodnie z obowiązującym planem kont w sposób określony Ustawą o rachunkowości

Poszukiwane kompetencje:

  • dobra znajomość obsługi komputera;

  • samodzielność, odpowiedzialność;

  • zaangażowanie i pozytywne podejście do pracy;

  • znajomość pakietu MS Office (Word i Exel)

  • mile widziana znajomość programów księgowych

  • minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • stabilną i samodzielną pracę w komfortowych warunkach,

  • elastyczne godziny pracy

  • doskonalenie kwalifikacji zawodowych

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • atrakcyjne wynagrodzenie

Śląskie

Śląskie, Katowice, Śródmieście
ID: 890860686