2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Poznań
  7. Obsługa produkcji - Smochowice
Julia - KAEM
Dodane 22 kwietnia 2024

Nastawiacz wtryskarek - oferta pracy w Poznaniu

Lokalizacja

Poznań, Smochowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

KAEM Sp. z o. o. to polski producent i dystrybutor narzędzi malarskich. Od ponad 30 lat rośniemy w siłę i z początkowo małej, rodzinnej firmy staliśmy się dynamiczną i prężną organizacją. Zbudowaliśmy stabilne i bezpieczne miejsce pracy dla blisko 500 pracowników w 8 spółkach Grupy w 11 krajach na świecie. Produkty naszych marek tj.: HARDY, SCLEY, GRÖNE czy KÜSSNER znajdziesz w ponad 2500 punktach dystrybucji na terenie całego kraju, w tym w największych sieciach marketów budowlanych.

Nie jesteśmy typem korporacji, lecz dużą firmą rodzinną w dobrym tego słowa znaczeniu, która oferuje przyjazne środowisko pracy, a także ceni podstawowe wartości, jakimi są szacunek dla innych i lojalność.

Obecnie firma KAEM Sp. z o.o. poszukuje Kandydata na stanowisko:

NASTAWIACZ WTRYSKAREK

Miejsce pracy: Poznań, ul. Wichrowa 24.

Zadania:

  • Wymiana form wtryskowych i ustawianie robotów,

  • Wypełnianie dokumentacji produkcyjnej,

  • Ocena jakości przekazanych materiałów, półproduktów z innych działów, kontrola jakości materiałów na własnym stanowisku pracy,

  • Uczestnictwo w usprawnieniach i akcjach korygujących,

  • Inne zadania zlecone przez przełożonego w ramach posiadanych kompetencji i kwalifikacji.

 Wymagania:

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym,

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • Umiejętność obsługi, ustawień, przezbrojeń wtryskarek i wytłaczarek,

  • Uprawnienia kategorii II W, umiejętność obsługi urządzeń transportu bliskiego w kategorii II W,

  • Uprawnienia UDT na wózki widłowe (każda kategoria WJO mile widziana),

  • Wiedza z zakresu pracy na produkcji.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,

  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie i możliwość rozwoju zawodowego,

  • Benefity: możliwość dołączenia do dofinansowanej prywatnej opieki medycznej lub dofinansowanej karty sportowej,

  • Możliwość uzyskania dodatkowej nagrody pieniężnej za polecenie znajomych do pracy.

Zachęcamy do aplikowania poprzez przycisk "Aplikuj" - gwarantujemy krótki czas oczekiwania na telefon.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Smochowice
ID: 905858000