2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Koziegłowy
Dodane 11 czerwca 2024

Nastawiacz wtryskarek-ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE-wymagane doświadczenie

Lokalizacja

Koziegłowy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukiwane osoby zainteresowane podjęciem pracy na stanowisku:

Nastawiacz maszyn wtryskowych/form wtryskowych

Miejsce pracy: Koziegłowy koło Poznania

Zadania:

  • nadzorowanie prawidłowej pracy form i maszyn

  • optymalizacja procesów wtrysku

  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej

  • przezbrajanie maszyn

  • obsługa suwnicy (niezbędne uprawnienia)

Wymagania:

  • doświadczenie na w/w stanowisku w branży tworzyw sztucznych (niezbędne)

  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (wolne weekendy)

  • otwartość na naukę nowych technologii

  • uprawnienia na obsługę suwnicy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia

  • pracę w systemie III-zmianowym

  • wolne weekendy i święta

  • dużą samodzielność

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • pracę w nowoczesnym parku maszynowym

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o aplikowanie wraz z załączonym CV (warunek konieczny).

Lokalizacja

Koziegłowy,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Koziegłowy
ID: 885335149