2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Kalisz
Dodane 08 maja 2024

Narzędziowiec - umowa o pracę - dwie zmiany

Lokalizacja

Kalisz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Narzędziowiec

Miejsce pracy: Kalisz

Obowiązki:

  • obsługa maszyn i urządzeń do obróbki metalu,

  • konserwacja,

  • montaż,

  • naprawa.

Wymagamy:

  • znajomość metod obróbki metali, w tym obsługi konwencjonalnych maszyn skrawających,

  • umiejętność posługiwania się rysunkiem technicznym,

  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,

  • dokładność i precyzja oraz samodzielność w działaniu,

  • zdolności manualne.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio pod Zakładem,

  • pracę w systemie 3 zmianowym (06:00-14:00/ 14:00-22:00),

  • komfortową atmosferę pracy,

  • wynagrodzenie zasadnicze, premia obecności, dodatek funkcyjny,

  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Kalisz,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kalisz
ID: 914212882