2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Wędkowy
Dovista
Dodane 12 czerwca 2024

Narzędziowiec - dział Utrzymania Ruchu

Lokalizacja

Wędkowy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

DOVISTA Polska Sp. z o.o. i spółki Grupy VELUX są największym producentem i eksporterem okien w Polsce, a ich poziom obrotów wynosi ponad 1,9 mld zł rocznie. Zatrudniają prawie 1800 osób, w tym 1200 osób w fabrykach firmy DOVISTA Polska Sp. z o.o.

 DOVISTA Polska Sp. z o.o. posiada 8 fabryk położonych ok. 45 km od Gdańska (w Wędkowych, koło Tczewa), tworząc  razem „Wioskę Okienną”, gdzie produkowane są wysokiej jakości okna i drzwi marek Rationel i VELFAC. Firma cały czas się rozwija i inwestuje w nowe technologie, dbając jednocześnie o najwyższe standardy bezpieczeństwa pracy, jakości i ochrony środowiska.

GŁÓWNE ZADANIA:

  • Odpowiedzialność za gospodarkę narzędziową w fabryce

  • Sporządzanie i realizacja zamówień dotyczących narzędzi

  • Prowadzenie magazynku narzędzi oraz kontrola jego stanów magazynowych

  • Dokonywanie napraw, konserwacji oraz wymiany narzędzi i oprzyrządowania

  • Współpraca z dostawcami zewnętrznymi w zakresie serwisowania, prowadzenia dokumentacji narzędziowej oraz optymalizacji kosztów eksploatacji

  • Kontrola budżetu narzędziowego

 PROFIL KANDYDATA:

  • Wykształcenie minimum zawodowe (atutem będzie wykształcenie średnie techniczne))

  • Mile widziana znajomość pakietu MS Office

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego

  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów

  • Bardzo dobra organizacja pracy, zorientowanie na szczegóły, rzetelność, dokładność

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • Rekomendacja Przełożonego

 OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Opiekę medyczną

  • Dofinansowanie do karty sportowej

  • Pakiet świadczeń socjalnych

  • Możliwość dofinansowania do studiów i nauki j. obcych

  • Możliwość prezentowania i realizowania własnych pomysłów w ramach firmowego programu doskonalenia

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

Lokalizacja

Wędkowy,

Pomorskie

Pomorskie, Wędkowy
ID: 920024549