2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Śląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Częstochowa
  6. Pozostałe oferty pracy - Stradom
Dodane 22 maja 2024

Największy salon detailingu w Częstochowie zatrudni detailerów

Lokalizacja

Częstochowa, Stradom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z dynamicznym rozwojem Spółki Havana Center zatrudnimy pracowników do pracy na stanowisku detailera.

Lokalizacja: Salon samochodowy BMW i Ford (Częstochowa).

Zakres obowiązków na stanowisku detailer:

Przygotowywanie pojazdów do aplikacji folii

Zabezpieczanie samochodów folią PPF i ceramiką

Wykonywanie innych zadań, zgodnie z potrzebami firmy i instrukcjami przełożonego.

Dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy.

Wymagania: dokładność i precyzja w wykonywaniu zadań, komunikatywność, zdolność do pracy w zespole, prawo jazdy kat. B

Doświadczenie w branży wymagane.

Zapewniamy: umowę o pracę, stabilne wynagrodzenie, kartę Multisport lub PZU Zdrowie,

szkolenia z zakresu standardów usług w naszej firmie, pracę w przyjaznej atmosferze.

Praca odbywa się na profesjonalnie wyposażonym stanowisku.

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Stradom
ID: 920202176