2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Dolnośląskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Wrocław
  7. Pomoc kuchenna / zmywak - Stare Miasto
Dodane 12 czerwca 2024

Nai Wakat Zmywakowa

Wynagrodzenie

27,70 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Zmywakowa do naczyń

i sprzątaczka do kuchni w restauracji

Pozycja: Zmywakowa kuchni

Lokalizacja:Wrocław, Polska

Rodzaj pracy:Pełny etat

Opis pracy:

Jesteśmy nowoczesną siecią restauracji NAY, poszukujemy sympatycznej, odpowiedzialnej osobyi pilnym stróżem czystości. Poszukujemy do zespołu osoby, która będzie odpowiedzialna za idealnie czyste naczynia i czystość kuchni, tak aby nasi kucharze moglitworzyć niezrównane dania.

Obowiązki:

sprzątanie kuchni rano i wieczorem m.in. zamiatać lub czyścićpodłogę w kuchni

mycie naczyń i sprzętu w kuchni w ciągu dnia ręcznie i dodatkowo za pomocą zmywarki

sortowanie śmieci, umieszczanie ich w specjalnie wyznaczonych miejscach do odbioru

pozyskiwanie, przechowywanie i efektywne wykorzystaniemateriałów eksploatacyjnych

komunikować się z zespołem w przyjazny sposób

Wymagania dla kandydatów:

mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

prędkość czyszczenia

schludność w pracy

pozytywność i życzliwość, jako główne cechy charakteru, są mile widziane

możliwość pracy w elastycznym grafiku, uwzględniającym godziny wieczorne i weekendy

znajomość języka polskiego na poziomie konwersacyjnym

Oferujemy:

stały dochód 17 zł/godzina netto

oficjalne zatrudnienie i pakiet socjalny

życzliwykolektyw

przyzwoite wynagrodzenie

terminowa płatność

Jeśli masz doświadczenie lub chcesz spróbować swoich sił, aplikuj na to stanowisko. Aby aplikować, wyślij swoje CV lub poprostu numer kontaktowy

telefon na podany adres e-mail. Oczekujemy na kontakt zwrotny.

Wakat Zmywakowa

Pozycja: Zmywakowa

Opis pracy:

Jesteśmy nowoczesną siecią restauracji NAY, poszukujemy sympatycznej, odpowiedzialnej osobyi pilnym stróżem czystości. Poszukujemy do zespołu osoby, która będzie odpowiedzialna za czystość sali restauracyjnej oraz potraw, tak aby nasi goście mogli cieszyć się pobytem w restauracji i jej wyjątkową czystością.

Obowiązki:

sprzątanie restauracji przed otwarciem

zmywanie naczyń do przedpokoju w ciągu dnia ręcznie i dodatkowo za pomocą zmywarki

sortowanie i zbieranie śmieci, umieszczanie ich w specjalnie wyznaczonych miejscach do odbioru

sprzątanie sali restauracyjnej

utrzymywanie stanowiska pracy w czystości i porządku

pozyskiwania, przechowywania i efektywnego wykorzystania materiałów eksploatacyjnych

możliwość szybkiego czyszczenia

umiejętna praca z narzędziami do czyszczenia podłóg

schludność w pracy i wyglądzie

Oferujemy:

stały dochód 16zł/godzina netto

Jeśli masz doświadczenie lub chcesz spróbować swoich sił, aplikuj na to stanowiskowakat Aby aplikować, prześlij swoje CV i list motywacyjny na podany adres e-mail. Oczekujemy na kontakt zwrotny.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 848308260