2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Śląskie
  5. Sprzątanie - Myszków
Twój Konsultant HR InWork
Dodane 25 kwietnia 2024

Myszków Pracownik Gospodarczy Umowa o pracę

Wynagrodzenie

4 242 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Myszków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaRekrutacja online

Inwork Sp. z o.o. realizuje projekty HR na polskim rynku pracy. Nasze rozwiązania dostosowujemy do wymagających realiów obecnego rynku pracy. Oferujemy szereg efektywnych i elastycznych usług z zakresu HR.

Naszym Klientem jest Zakład Pracy Chronionej, lider w swojej branży, zajmujący się ochroną osób, mienia, usługami czystościowymi.

Oferta pracy na stanowisku: Pracownik Gospodarczy

Miejsce pracy: Myszków

Zakres obowiązków:

  • Sprzątanie pomieszczeń biurowych,

  • Mycie ciągów komunikacyjnych, szatni, łaźni

  • Sprzątanie hal produkcyjnych oraz magazynowych

  • Opróżnianie koszy, segregacja makulatury oraz odpadów foliowych i wrzucanie ich do odpowiednich kontenerów

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin

  • Dwuzmianowy system pracy 6:00-14:00 / 14:00-22:00

  • Wynagrodzenie zasadnicze 4242 zł brutto!

  • Stabilność zatrudnienia

  • Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz

Wymagania:

  • Mile widziane posiadanie orzeczenia o niepełnosprawności

  • Umiejętność współpracy

  • Odpowiedzialność

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny

Agencja Zatrudnienia (nr licencji 14 007)

ZADZWOŃ 32... 307... 93… 00 Infolinia dostępna 24/7 dni w tygodniu! Aplikuj kiedy Ci wygodnie

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Myszków,

Śląskie

Śląskie, Myszków
ID: 662885263