2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Łódzkie
  5. Sprzątanie - Stary Gostków
Justyna
Dodane 26 kwietnia 2024

Prace porządkowe dla osób z ważnym orzeczeniem! Stary Gostków!

Lokalizacja

Stary Gostków

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma sprzątająca zatrudni Panie i Panów na stanowisko pracownika porządkowego do serwisu sprzątającego w zakładzie produkcyjnym w Gostkowie Starym.

Obowiązki:

  • Odkurzanie

  • Sprzątanie łazienek, szatni

  • Prace okołoprodukcyjne ( odkurzanie, mycie podłóg)

Oferujemy:

  • Opiekę koordynatora

  • Zatrudnienie oparte o umowę o pracę

  • Pełne wdrożenie

  • Pakiet medyczny na preferencyjnych warunkach oraz kartę Multisport

Mile widziana osoba mobilna - nie zapewniamy dojazdu .

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 69*******03 lub przesyłanie CV z klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez administratora danych HR Progress spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (ul. Arkuszowa 39, 01-934 Warszawa), w celu prowadzenia procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1 z dnia 2016.05.04). Mam świadomość, iż podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz że posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwość ich poprawiania, a zgoda może być odwołana w każdym czasie, co nie wpłynie na ważność przetwarzania danych osobowych dokonanych na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.”

Lokalizacja

Stary Gostków,

Łódzkie

Łódzkie, Stary Gostków
ID: 911206037