2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Śląskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Bielsko-Biała
Dodane 25 kwietnia 2024

My Fitness Place | Recepcjonistka/Recepcjonista | Bielsko Biała

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyRekrutacja online

Opis

ZAMIEŃ PASJĘ W PRACĘ I RÓB W ŻYCIU TO, CO KOCHASZ!

W relacjach z innymi ludźmi czujesz się jak ryba w wodzie, a sport to Twoja pasja? Mamy dla Ciebie świetną propozycję! Dołącz do naszego energicznego zespołu i poczuj niezwykłą atmosferę panującą w klubach fitness! :)

SIEĆ: MY FITNESS PLACE

LOKALIZACJA: Bielsko Biała

LICZBA GODZIN: ok. 120 godzin pracy w miesiącu

TWOJE CODZIENNE ZADANIA:

  • budowanie super atmosfery w klubie w stylu „czuj się jak u siebie” ;)

  • obsługiwanie klientów korzystających z siłowni

  • odpowiadanie na zapytania klubowicz bezpośrednio, mailowo i telefonicznie

  • przedstawianie oferty klubu i sprzedaż karnetów

  • dbanie o wizerunek całego klubu

ODNAJDZIESZ SIĘ U NAS JEŚLI:

  • doskonale czujesz się w ciągłym kontakcie z ludźmi i uwielbiasz pracować w zespole

  • potrafisz organizować sobie pracę w swobodnym środowisku a odpowiedzialność i samodzielność idą z Tobą w parze

  • w weekendy nie robisz sobie przerwy od ćwiczeń ;)

  • komputer nie jest Ci obcym narzędziem

  • masz już doświadczenie związane z obsługą klienta, ale nie jest to warunek konieczny!

OFERUJEMY:

  • rozwój w największej firmie branży fitness

  • elastyczny grafik godzin dopasowany do Ciebie

  • świetną atmosferę i niecodzienny klimat pracy

  • możliwość korzystania z oferty klubu na preferencyjnych warunkach

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 861790726