2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Śląskie
  5. Budowa / remonty - Katowice
  6. Budowa / remonty - Załęże
Dodane 18 kwietnia 2024

Murarz z doświadczeniem pilnie

Wynagrodzenie

35 - 45 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Katowice, Załęże

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Poszukuję murarza z doświadczeniem.

Obowiązki:

·         Murowanie fundamentów; bloczki betonowe, ścian budynków jednorodzinnych i wielorodzinnych: porotherm / silikaty na zaprawie cementowej

·         Wykonywanie izolacji pod mury

·         Prace budowlane towarzyszące pracom murarskim oraz współpraca ze zbrojarzem

·         Pozostałe prace ogólnobudowlane min. szalunki, podbudowy, prace ziemne i izolacje

Oczekiwania:

·         Min. 3 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku murarz

·         Mile widziane czynne prawo jazdy kat „B”

·         Umiejętność czytania rysunków projektowych

·         Dyspozycyjność i zaangażowanie w pracę

Śląskie

Śląskie, Katowice, Załęże
ID: 912638600