2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Mazowieckie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Warszawa
  7. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Mokotów
Dodane 17 kwietnia 2024

Multiagencja Ubezpieczeniowa Unilink - Agent Ubezpieczeniowy/Kierownik

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, Praca zdalnaRekrutacja online

Multiagencja Ubezpieczeniowa Unilink S.A. - największa w Polsce w związku z rozwojem projektu UniŻycie poszukuje osób na stanowisko - Agent Ubezpieczeniowy / Kierownik Zespołu.

Twój zakres obowiązków:

  • Projektowanie ochrony ubezpieczeniowej pod indywidualne potrzeby klienta,

  • Realizacja WŁASNYCH celów sprzedażowych i biznesowych

  • Aktywne rozwijanie portfela klientów w segmencie ubezpieczeń: na życie, majątkowych i grupowych

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej minimum jeden rok

  • Wykształcenie min. średnie

  • Konieczność prowadzenia działalności gospodarczej

  • Prawo jazdy kat. B (mile widziane)

  • Niekaralność

  • Entuzjazm i zainteresowanie rynkiem finansowym

To oferujemy:

  • Szkolenia i wsparcie przełożonego na każdym etapie wdrożenia

  • Możliwość awansu w strukturze organizacji

  • Wynagrodzenie między 5000 PLN a 10 000 PLN lub więcej

  • Zdobycie doświadczenia w ramach zawodu zaufania publicznego

  • Pomoc w zdobyciu wpisu na listę Krajowego Nadzoru Finansowego

  • Przyjazne miejsce pracy

  • Konkursy i wyjazdy

  • Premie i bonusy

  • Bezpłatne, wspólne sesje coachingowe

Poszukujemy współpracowników na terenie całego kraju.

Unilink S.A.

Wiodący dystrybutor ubezpieczeń w Polsce i w Europie, będący częścią jednej z największych globalnych sieci firm pośrednictwa ubezpieczeniowego ACRISURE, posiadający w ofercie produkty renomowanych Towarzystw Ubezpieczeniowych, operujący ogólnopolską siecią sprzedaży ponad 15.000 Agentów.

Nasze wartości to: Przedsiębiorczość & Pasja, Praca zespołowa, Ambicja, Rzetelność & Profesjonalizm. Na swoim pokładzie mamy charyzmatycznych Menadżerów, którzy z przyjemnością dzielą się swoją bogatą wiedzą, wspierając rozwój naszych pracowników. Bazując na kulturze DBAM, stawiamy na Odpowiedzialność, Autonomię i Zaufanie!

Dołącz do nas i Ty!

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 912473942